Mert Mühendislik Hakkında

Isıtma, Soğutma ve Enerji Mühendisliği.

1990 yılında kurulan şirketimiz Muğla ve çevre illere Doğalgaz tesisatı, ısı pompası kurulumu, termosifon kurulumu, iklimlendirme, ısınma ve soğutma hizmetleri vermektedir.
Isıtma, soğutma ve iklimlendirme alanında zengin bir hizmet yelpazesine sahip kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Mert Mühendislik, ülke genelinde ki gurur verici çalışmalarıyla hedeflediği koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla alanında lider bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Formu Doldurun!

Sağdaki formu doldurarak hemen ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Bireysel Isıtma Sistemleri

  “Bireysel ısıtma; ısıtılmak istenen mahalin kombi ya da doğalgaz sobasıyla her kullanıcının kendi konfor şartına göre ayarlanarak ısıtılmasıdır.“

  DOĞALGAZ – KOMBİ – RADYATÖR

  Bireysel Isıtma Sistemleri

  Merkezi Isıtma Sistemleri

  “Isı ihtiyacının fazla olduğu yerlerde, ihtiyacın tek bir merkezden çözülmesi ve sistemin buna göre tasarlanmasıdır.“

  Merkezi sistemler, kullanım yerine göre yer tipi, duvar tipi, teknolojisine göre yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak ayrılırlar.

  Merkezi Isıtma Sistemleri

  ISI POMPASI SİSTEMLERİ

  “Isı pompası; içerisinde soğutma çevrimi bulunan, Isıtma / Soğutma / Sıcak Su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış olan cihazlardır.“

  Avrupa’da çok uzun zamandır kullanılan bu sistemler, enerjinin öneminin arttığı 2000’li yıllarda ülkemizde de sıkça duyulur hale gelmiştir.

  ISI POMPASI SİSTEMLERİ

  Misyon ve Vizyonumuz.

  Değer: Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mühendisliği kurum kültürünün merkezine koyup çevreye duyarlı sistemler oluşturmak ve bütün çözümlemelerimizde bunun dünyamız için ne kadar önemli olduğunu müşterilerimize hissettirebilmektir.

  VİZYON: Mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, Türkiye’nin alanındaki en büyük mühendislik firması olmaktır.

  MİSYON: Faaliyette bulunduğu her alanda müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır felsefesiyle en çok tercih edilen marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek ve grubumuzu Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markası haline getirmektir.