Kendi evimizdeyken düşüncelerimizin ve konforumuzun hiçbir şekilde sınırlı kalmasını istemeyiz.

REHAU yerden ısıtma sistemi ile evinizin özelliklerine bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Daha fazla konfor, daha fazla boş alan ve daha yüksek yaşam kalitesi

REHAU yerden ısıtma sistemi size birçok uygulama olanağı sunar. Sıcaklığı hissedersiniz ama nereden geldiğini görmezsiniz. Bu da kendi fikirlerinizi hayata geçirmek ve en rahat hissedeceğiniz ortamı oluşturmak için daha geniş bir özgürlük alanı sunar.

Eksiksiz esnekliğin tadını çıkartın

Evimizi bize özel bir yer haline getirmek için oldukça fazla zaman harcıyoruz. Boyalar, mobilyalar, dekorasyon – her şeyin tam da hayal ettiğimiz gibi olması gerekiyor. Neden bunlardan ödün vermek zorunda olalım ki?

REHAU yerden ısıtma sistemleri, evinizi döşerken yaratıcılığınızı özgür bırakmanıza olanak sağlar. Kıymetli alanlarınızı radyatörlere kaptırmak zorunda kalmazsınız. Fikirlerinizi hayata geçirecek daha fazla alana sahip olursunuz.

  • Daha fazla boş zaman : REHAU yerden ısıtma sistemi toz tutmaz, boyanması gerekmez ve temizlik yaparken sizi köşelerle uğraştırmaz.
  • Her türlü zemin döşemesine uygun : Fayans, parke, döşeme halı veya laminat – REHAU yerden ısıtma sistemleri her türlü zemin döşemesine uygundur.
  • Yeni binalara veya tadilatlara uygun : REHAU yerden ısıtma sistemleri, düşük yapı yükseklikleri ile ön plana çıkar ve tamamen kendi isteğinize göre tadilatlar yapmanızı sağlar.